FİZİKSEL KOŞULLAR

Gökyüzü Bahçesi Anaokulu iki şubesi ile Pursaklar’da siz değerli velilerimize hizmet vermektedir. Kurumumuz bir kurucu, iki müdür, iki koordinatör, iki hemşire, on sekiz öğretmen, sekiz yardımcı öğretmen, iki aşçı, iki temizlik görevlisi, iki İngilizce, dört sevgi dersi, robotik kodlama ve stem dersi, müzik, drama, jimnastik, halk oyunları, Arapça, Rusça, satranç, piyano, bale, resim – seramik ve bir psikolog ile hizmet vermektedir.

Okullarımız geniş hollere sahiptir ve bu alanda her çocuk için tasarlanmış ayakkabılık ve kıyafet dolabı bulunmaktadır. Okul girişinde günlük etkinliklerimizin paylaşıldığı TV, gelen çocuk ve misafirleri karşılamak için danışma ve yardımcı öğretmenlerimiz görev almaktadır.  

Okul içerisinde yaş gruplarına göre tasarlanmış, eğitim – öğretim materyalleri ile dolu sınıflar, İngilizce, müzik, sevgi dersleri için özel olarak hazırlanmış dersliklerimiz vardır. Okullarımızın her ikisinde de çok amaçlı salon, jimnastik salonu, çocuklarımızın eğlenebileceği oyun alanları ve revir bulunmaktadır.

Bunlarla birlikte küçük yaş çocuklarımızın uyku saatlerinde rahatça uyuyabilmeleri için hazırlanmış, her çocuğun kişisel olarak kullanabileceği ortopedik yatakların bulunduğu uyku odalarımız bulunmaktadır. Sabah, öğle ve ikindi kahvaltılarının günlük olarak hazırlandığı sanayi tipi mutfağımız, yeme ve içme amaçlı kullanım için su arıtma sistemimiz ve seksen adet çocuğun rahatlıkla yemek yiyebileceği yemekhanelerimiz ile birlikte çocuklara uygun masa ve sandalyelerimiz bulunmaktadır.  Çocuklarımızın rahatlıkla ulaşabilecekleri lavabo ve tuvalet, 24 saat kullanımda olan sıcak su hizmetimiz mevcuttur.

Ayrıca ikişer adet basketbol – voleybol – futbol sahaları, iki tane araba pisti, bir oyun sahası, bir sinema salonu, bir satranç salonu,  top havuzu ile çocuklarımızın güven içinde eğlenmesini sağlamak için hazırlanmış alanlarımız bulunmaktadır.

Gökyüzü Bahçesi Anaokulu Ailesi olarak çocuklarımızın hem en güzel şekilde eğlenmelerini sağlarken aynı zamanda da eğitim ve kişisel gelişimlerine de destek olarak onları hayata kaliteli bir şekilde hazırlamayı amaçlamıştır. Ve bunları yaparken “Bütün sihir sevgide” sloganımızı ilke edinerek çocuklarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.  Resim Galerisi